CZ / EN


Jsme fotografický ateliér specializující se na 3D / 360° produktové fotografie. V tomto směru jsme v České republice naprostá špička. I přesto se stále posouváme dál, a za to patří dík i Vám. Vytváříme jak 360°/3D produktové fotografie, tak také animace, které Vaši prezentaci posunou veliký kus dál před konkurencí.

Nabízíme mimo jiné také možnost nafocení Vašeho oblečení ve 3D / 360° na modelkách či modelech. Modelky, které jsou v předchozí ukázce, slouží jako příklad toho jak 3D / 360° animace vypadá. Díky této fotografii si zákazník udělá představu o tom, jak vypadá oblečení na reálné osobě. Portfolio modelek, které máme k dispozici je rozsáhlé.

Nově jsme i mobilní, což ocení hlavně naši zákazníci s křehkými nebo nadměrnými produkty. Jde tedy o možnost dojet až k zákazníkovi, kdy mizí veškeré starosti s dopravou nebo obavy, že by se poničilo zboží. Více konkrétních informací ohledně focení na místě dostanete po dotazu na email info@arcg.cz, nebo přímo s konkrétním dotazem můžete kontaktovat marketingové oddělení.

Jak probíhá taková spolupráce?

  1. Vše začne Vaším zájmem o naše služby. Domluvíme se na podmínkách, počtu focených kusů, termínech a v neposlední řadě na ceně, kde zohledňujeme například i budoucí spolupráci.
  2. Vytvoří se objednávka s veškerými náležitostmi, podle které se budeme řídit a postupovat.
  3. Je nepsaným pravidlem, že klient dováží smluvené zboží k nám a my se o zbytek postaráme. Samozřejmě je vše podložené dokumenty. Máte tedy jistotu, že je Vaše zboží v bezpečí, což můžeme doložit pojistkou. Certifikát o pojištění můžete stáhnout níže. certifikát o pojištění
  4. Jakmile je zboží u nás, není nic, co by nám bránilo s focením dle Vašich požadavků.
  5. Od prvního oslovení jsme se zákazníkem neustále ve spojení a nemáme problém objednávku upravovat k Vaší spokojenosti. Vše záleží na komunikaci, abychom společnými silami dosáhli výsledku, který bude uspokojivý pro obě strany.

Rychlost

Rychlost zpracování se liší podle složitosti produktu a funkcí, které chcete prezentovat.

Úspora

Cena fotografií je individuální, stejně tak ale bezkonkurenčně nízká.

Optimalizace

Nepoužíváme flash. Animace fungují jak na počítači, tak na telefonu nebo tabletu.

Zalíbila se Vám naše historie? Kontaktujte nás.